Monthly Archives: August 2014

Papież Franciszek: zostały mi dwa lub trzy lata

Ukazał się pod takim tytułem artykuł w pro syjonistycznych/masońskich/watykańskich mas merdiach.

– Zostały mi dwa, lub trzy lata – powiedział papież Franciszek w drodze powrotnej z Korei Południowej. Przyznał też, że ma problemy nerwowe i możliwa jest jego abdykacja – czytamy na dailymail.co.uk. Jego słowa wywołały spore poruszenie.

Znacznie więcej w linku – http://wiadomosci.onet.pl/religia/papiez-franciszek-zostaly-mi-dwa-lub-trzy-lata/0r932

Continue reading

Ofiary z dzieci powstrzymane w Montrealu, podejrzani zostali aresztowani.

W filmie poniżej, niestety po angielsku, właśnie skończyłem oglądanie, Kevin Annett ujawnił, że podczas rajdu na jeden z niezwykle bogatych domów w Montrealu, w ekskluzywnej dzielnicy Outremont, aresztowano trzy wysoko postawione osoby. Posesja była od tygodni pod inwigilacją ale oporu nie stawiano podczas zajęcia posesji. Głównych podejrzanych nie było i jest ewidentne, że w jakiś sposób zostali ostrzeżeni. Link – http://itccs.org/

Continue reading

KRÓLOWA POLSKI – JEDYNYM RATUNKIEM DLA NARODU – Czyżby? A Bóg!? A Syn Boży!?

Pod takim skrajnie bluźnierczym tytułem ukazał się artykuł z pod tytułem – W obronie Wiary Katolickiej i Polski.

Szczególnie drastyczne herezje.

  1. Polska jest narodem wybranym Najświętszej Maryi Panny.
  2. Polska nie opuści sztandaru Królowej Nieba, spełni swe zadania, będzie znowu Matką Świętych.

Znacznie więcej w podanym linku.

Sprawa jest niezwykle poważna, zwłaszcza w obliczu grożącej nam wojny.

Continue reading

Karen Hudes: “Ta korupcja musi się skończyć”

Źródło – http://www.rdc.pl/informacje/karen-hudes-istnieje-grupa-interesow-ktora-kontroluje-rynki-kapitalowe-oraz-bank-rozrachunkow-miedzynarodowych-i-banki-centralne-posluchaj/
huges ok. 

– Kontrolę nad Bankiem Światowym przejęła “superorganizacja”. (…) To nie jest legalny podmiot gospodarczy, tylko grupa, która działa jako jeden konglomerat. (…) To rodziny Rockefellerów, Rothschildów i tajne stowarzyszenia, do których one należą. Ich ślady prowadzą do jezuitów w Watykanie – mówiła w rozmowie z Rafałem Betlejewskim w RDC Karen Hudes, prawniczka, która ponad 20 lat pracowała w Banku Światowym.

Continue reading

Przerażający…’biznes’.

Otrzymałem taki makabryczny post!

……………………………………………………………….

Witaj Bracie Henryku.

Mam na imię Krzysiek, lat mam tyle, że gdybym żył w czasach Isusa mógł bym już od 2 lat zabierać publicznie głos. Czytam Twoją stronę od dłuższego czasu i systematycznie wracam do artykułów które wcześniej przeczytałem.

Czytam również forum internetowe, jestem w trakcie czytania bardzo ciekawego artykułu pt. “Powrót Nefilimów – oni nigdzie nie odeszli!” i jestem pod dużym wrażeniem.
Czytając stronę i forum dochodzenie do wniosku, że wszystko (wreszcie) zaczyna się układać w jedną logiczną całość. Szczególnie kościelne doktryny które kiedyś wydawały mi się normalne. Czuję że powoli otwierają mi się oczy na wszystko. Cieszę się że strona działa i się rozwija.

Postanowiłem dziś pierwszy raz napisać, ponieważ w dniu wczorajszym obejrzałem przypadkowo ( albo i nie przypadkowo, może ktoś mną pokierował bo nie często oglądam telewizję ) szokujący film dokumentalny emitowany na pierwszym programie Telewizji Polskiej.

Był to film reżyserii: Igora Mołodeckiego pod tytułem Cyrograf.

Continue reading

Dlaczego często piszę o rzeczach super naturalnych?

Ponieważ Biblia jest księgą supernaturalną czy też nadprzyrodzoną i o tych rzeczach nie wolno nam milczeć. Większość religii niestety milczy na te tematy zupełnie zapominając, że Isus Chrystus chodził po wodzie, przemieniał się w świetlistą postać, dokonywał egzorcyzmów i wypędzał demony z wielu ludzi. Zamienił wodę w wino i karmił tysiące ludzi.

Podobnie inne księgi biblijne mówią o wielu nad naturalnych wydarzeniach, Ezechiel pisał o wizji… pojazdu kosmicznego, Mojżesz opisuje gigantów w II Mojżeszowej 6 rozdziale a także w Księdze Liczb mamy opisy gigantów, których przerazili się synowie Izraela!

Continue reading