Ofiary z dzieci powstrzymane w Montrealu, podejrzani zostali aresztowani.

W filmie poniżej, niestety po angielsku, właśnie skończyłem oglądanie, Kevin Annett ujawnił, że podczas rajdu na jeden z niezwykle bogatych domów w Montrealu, w ekskluzywnej dzielnicy Outremont, aresztowano trzy wysoko postawione osoby. Posesja była od tygodni pod inwigilacją ale oporu nie stawiano podczas zajęcia posesji. Głównych podejrzanych nie było i jest ewidentne, że w jakiś sposób zostali ostrzeżeni. Link – http://itccs.org/

Jedna z zatrudnionych osób chętnie oprowadziła szeryfów po posesji i wskazała miejsce składania krwawych ofiar z dzieci – w podziemnym bunkrze, wyciszonym od hałasów, który posiadał dwie małe cele wewnętrznie, kamienny ołtarz, na którym znaleziono ślady krwi, strzępy ubrań dziecięcych, które to artefakty zostały wysłane natychmiast do Brukseli, do oddziału specjalistów śledczych.

Aresztowano Kevina Bricka, jednego z dyrektorów Cargill Corp, aresztowano także Amerykanina Stephena Holdinga związanego z Sinclair Oil. Ltd. Aresztowano także biskupa – religii nie wymieniono, a nazwisko także nie zostało podane do publicznej wiadomości.

Podano lokację dwóch niedoszłych ofiar, które są ukrywane w McGill University.

 Kevin Annett: ITCCS takes down Satanic sacrifice. Exposes Cargill,Sinclair Oil,Bishop,McGill [EN]

Oczywiście akcja ta jest wynikiem autorytetu nakazów aresztu wydanych przez Sąd Prawa Powszechnego.

Co jest niezmiernie ciekawe, organizacja http://itccs.org/ jest niezwykle prężna i niezwykle liczna, posiadająca ponad 6 tyś członków w różnych krajach. Posiada ona także wiele pomocy finansowej oraz moralnej. Wielu ludzi zgłasza się z chęcią pomocy, wielu bierze aktywny udział w ćwiczeniach i szkoleniu lokalnych szeryfów i akcja ta ma na celu nie tylko aktu sprawiedliwości dla Watykanu, papieży i powstrzymaniu ofiar z niewinnych dzieci, organizacja ta stara się także o zmianę ustroju, likwidację banków i obecnego systemu rządów. Jej siła tkwi w coraz większej śnieżnej kuli, która toczy się nieubłaganie w kierunku zmiany obecnego porządku na ziemi.

ITCCS okazuje się prężną organizacją, moim zdaniem coraz wyraźniej kierowaną siłami naszego Boga, który dąży do pierwszego sądu na ziemi, sądu nad Wielką Nierządnicą, której dni wydają się być policzone.

Za kilka dni zostaną udostępnione filmy, ukazujące resztowania oraz egzaminację miejsca składania ofiar w prywatnej posesji.  Oczywiście wszystko zgodnie z zapowiedzią Kevina Annetta zostało przeprowadzone według wcześniej ukazanego schematu działań.

Kevin twierdzi, że jego organizacja, ITCCS.org zaczyna nabierać niezwykle groźnego dla skazanych zbrodniarzy impaktu. Do ich organizacji napływa wielu policjantów, biznesmenów, prawników, którzy z ochotą zabierają się do ujawnienia najohydniejszych zbrodni popełnianych przez rządy oraz Watykan  wraz z Koroną Brytyjską.

Osobiście jestem ciekaw, jak długo Watykan wytrzyma ową stale narastającą presję!

C.D.N.

 

Leave a Reply