Category Archives: Uncategorized

Męski microchimerism w ludzkim kobiecym mózgu.

Płodowy microchimerism była badany regularnie ale nigdy przedtem w mózgu kobiety. Za pomocą badań DNA można zbadać płeć ojca danego płodu. Ale nigdy nie badano w ten sposób mózgu.

Dopiero niedawno znaleziono ślad DNA w mózgu myszy. Naukowcy poszli tym śladem i okazało się, że płodowy microchimerism także występuje w mózgu kobiet.Raport wskazuje wyniki badań 59 kobiet. U 37 znaleziono płodowy microchimerism. (PM)

Co jest najciekawsze, znaleziono PM także u kobiet, które nigdy nie rodziły. Okazało się więc, że w przypadku seksu każda kobieta rejestruje w mózgu PM.

Im więcej partnerów, tym więcej ‘podpisów’ w mózgu w postaci śladów genów partnerów męskich. Wygląda na to, że mózgi prostytutek są niezłym katalogiem do przejrzenia ich seksualnej aktywności.

Badania przeprowadzono w roku 2012 i jak na razie niewielu chce na te temat się wypowiadać czy kontynuować dalej badania tego typu.

Szczegółowy artykuł [EN] -http://Male Microchimerism in the Human Female Brain

Staje się więc jasne, dlaczego biblijne dziewictwo kobiet ma poważne potwierdzenie w nauce.

Niestety nie znamy jeszcze skutków łamania Praw Boga pod tym względem.

Świat coraz bardziej otwarcie wielbi szatana

NASA zabroniła używania imienia Jezus.

Źródło – http://www.foxnews.com/opinion/2016/02/08/nasa-bans-word-jesus.html

Dlaczego to mnie nie dziwi?

Obraza na Chrystusa z powodu ujawnienia światu płaskiej ziemi? Najwyraźniej. A niedawno podczas rzekomej podróży na Księżyc cytowano Biblię na Księżycu.

Tutaj mamy pierwszą ceremonię wielbienia szatana w Michigan, oczywiście z poparciem władz stanowych. Jest to pierwszy tego typu zwariowany wybryk satanistów, za którym już bez skrępowania stoją władze stanowe.

Co przeraża, to bezdenna głupota satanistów. Trudno o bardziej zwyrodniałą i pozbawioną jakichkolwiek logicznych przesłań linię postępowania ludzi, którzy zadecydowali że będą wielbienie… Lucyfera.

Nasuwa się się jak najbardziej normalne pytanie. Za co go wielbią? Czy ta istota w dziejach świata cokolwiek osiągnęła? Dokonała aktu twórczego? Podała sposób na lepsze życie w pokoju i dobrobycie?

Zamiast tego ukrywa się przed nami, ponieważ nie ma niczego, czym mógłby się szatan pochwalić. Jedynym sukcesem jest wielbienie go przez ludzi bezrozumnych i najwyraźniej obłąkanych a na domiar złego, także przez niego oszukanych.

Rozumiałbym nieco, gdyby szatan stworzył jakieś wspaniałe zwierzęta, a ludzie z miłości do niego ofiarowywaliby mu owe zwierzęta zabijając je na jego ołtarzu i pijąc ich krew. Co prawda to także zwyrodnienie ale jeżeli ktoś chciałby wielbić szatana, miałoby to w pewnym niewielkim zakresie sens i logikę.

A ofiarowywanie stworzeń Bożych dla szatana, to najbardziej idiotyczny pomysł, jaki można sobie wyobrazić. Sataniści kradną Boże stworzenia i spalają je dla szatana.

Słynne motto szatańskiego Crowleya. Czy własną wolę będzie jedynym prawem.

Jawne kłamstwo! Kto w te bzdury uwierzy? Wolno nam robić co chcemy? To dlatego władze mają policję, granaty łzawiące, karu śmierci ponieważ są satanistami a nam wolno robić co chcemy?

Kto w te bzdury uwierzy? Oczywiście sataniści wierzący w… miłość. Do przemocy? A jeżeli satanista ma ochotę wpakować ostry nóż w brzuch senatorowi, pokręcić nim nieco zanim ten umrze, to także wolno robić? Przecież satanista ma takie nowoczesne pragnienie!

Niestety świat stacza się i ludzie dziękują szatanowi za nic. To Bóg daje nam wszystko i za odmowę uznania Go za Stwórcę i Dawcę życia już rozpoczęły się kary za kwestionowanie Jego Prawa.

A sataniści myślą że szatan będzie im pobłażał?

Niestety, przy końcu dziejów szatan zorganizuje typowy zamordyzm. Albo oddacie pokłon memu posągowi, albo czeka was śmierć! Ani słowa, z jakich przyczyn i za jakie osiągnięcia powinniśmy go wielbić.

 

 

Kto z kogo się śmieje?

Na jednym z małych forum wyśmiewano się z tych pań.

http://kwejk.pl/obrazek/2347367/jak-i-dlaczego.html

kobiety-calujace

Ja zapytałem.

Widzisz różnicę?

Pope-John-Paul-II-WailingWallObamaWailingWall

https://www.google.com/search?q=kiss+the+wailing+wall&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=GkKXVZyFB4fKmAXkzoPQBA&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1301&bih=888

Komedia pt. Ebola!

Byłem przez ostatnie kilka tygodni zajęty innymi tematami i temat Eboli, aczkolwiek co najmniej podejrzany i przypominający poprzednią komedię – ptasią grypę pozostawiałem na uboczu, jako coś nie istotnego i niegroźnego.

Oczywiście miałem rację! Jest to kolejna komedia, tylko aktorzy są bardzo kiepsko opłacani i producentów owej komedii nawet nie stać na dobry makijaż. W tym filmie gość [EN] pokazuje jeden szczególnie idiotyczny film i śmieje się do rozpuku z tego, co widzi.

Komedia zaczyna się od 5:46, gdzie widać… ehhh… popatrzmy i pośmiejmy się także!

Continue reading

Zapis zeznań Anne Marie van Blijenburgh

Zapis zeznań Anne Marie van Blijenburgh w związku z morderstwami dzieci w Belgii

Wysłany dnia 10 września 2014

Wydanych przez Międzynarodową Common Law Trybunału Sprawiedliwości, Bruksela

Copyright ITCCS 2014 Wszelkie prawa zastrzeżone.

To jest film w języku angielskim, w którym Anne-Marie van Blijenburgh ujawnia owe ohydne fakty. Poniżej jest transkrypt całego wywiadu. (tww)

Continue reading

KRÓLOWA POLSKI – JEDYNYM RATUNKIEM DLA NARODU – Czyżby? A Bóg!? A Syn Boży!?

Pod takim skrajnie bluźnierczym tytułem ukazał się artykuł z pod tytułem – W obronie Wiary Katolickiej i Polski.

Szczególnie drastyczne herezje.

  1. Polska jest narodem wybranym Najświętszej Maryi Panny.
  2. Polska nie opuści sztandaru Królowej Nieba, spełni swe zadania, będzie znowu Matką Świętych.

Znacznie więcej w podanym linku.

Sprawa jest niezwykle poważna, zwłaszcza w obliczu grożącej nam wojny.

Continue reading