W Ontario, Kanada, zaaprobowano prawo pozwalające rządowi odbieranie dzieci z chrześcijańskich domów.

http://www.govtslaves.com/ontario-passes-totalitarian-bill-allowing-govt-to-take-kids-from-christian-homes/

Celem jest totalitarna kontrola rządu na absolutną nazistowską formą opresji chrześcijańskich rodzin, które chcą uczyć swoje dzieci NORMALNEGO tytułowania istot ludzkich, jak mężczyzna czy kobieta.

Chodzi oczywiście o transgender szaleństwo ludzi, dla których podobno słowa te są  niezrozumiałe i oni bardzo dbają o szczęście mniejszości horrendalnym kosztem większości.

Gwoli ciekawości premier Kanady, Justin Trudeau – znany homoseksualista nie dba o mniejszość Kanadyjczyków jak bezdomni czy bezrobotni i wydaje miliardy dolarów rocznie na wspomaganie Arabii Saudyjskiej czy innych wrogich nam państw oficjalnie wspierających ludobójstwo Chrześcijan, w szczególności Chrześcijan białych.


Trump oficjalnie przesuwa o 6 miesięcy przeniesienie ambasady USA z Tel Avivu do Jerozolimy.

https://www.breakingisraelnews.com/89005/trump-signs-waiver-no-embassy-move-sight/#Lq08JihdjbMDCJFG.97 (en)

Wielu głosujących na niego syjonistycznych Chrześcijan jest tym bardzo zawiedzionych.


Sędzia federalny USA zbanował film ujawniający detale aborcji.

Rozpętała się niezła burza z powodu zakazu wydanego przez sędziego z prostej przyczyny, czyli drastycznego cenzurowania prawdy o aborcji. W w filmie tym były podane komentarze ludzi będących na zgromadzeniu Narodowej Federacji Aborcji w stylu:

“Zarodek (płód) jest małym mocnym obiektem i rozdarcie go na części, mam na myśli w jednym dniu jest bardzo trudne. Uff”

“Oko płodu wypadło na moje kolano i to jest ohydne.” śmiech na audiencji.

W USA dokuje się codziennie 900 aborcji. Czyli następuje mord 900 dzieci w pełnym poparciu prawa. Problem z zakazem rozpowszechniania polega na tym, że nie ma w filmie absolutnie niczego, za co twórca filmu mógłby być o cokolwiek oskarżony i skazany. Film po prostu ukazuje czystą prawdę o aborcji  i zakaz sędziego jest aktem drastycznej cenzury prawdy, co do której każdy Amerykanin ma prawo wiedzieć i rząd USA nie posiada konstytucyjnego prawa aby wydać taki drastyczny zakaz, czyli… CENZURĘ.

 

Leave a Reply