Dlaczego często piszę o rzeczach super naturalnych?

Ponieważ Biblia jest księgą supernaturalną czy też nadprzyrodzoną i o tych rzeczach nie wolno nam milczeć. Większość religii niestety milczy na te tematy zupełnie zapominając, że Isus Chrystus chodził po wodzie, przemieniał się w świetlistą postać, dokonywał egzorcyzmów i wypędzał demony z wielu ludzi. Zamienił wodę w wino i karmił tysiące ludzi.

Podobnie inne księgi biblijne mówią o wielu nad naturalnych wydarzeniach, Ezechiel pisał o wizji… pojazdu kosmicznego, Mojżesz opisuje gigantów w II Mojżeszowej 6 rozdziale a także w Księdze Liczb mamy opisy gigantów, których przerazili się synowie Izraela!

Oczywiście Objawienie czy Apokalipsa jest jednym wielkim proroctwem ukazującym nam przyszłość w kolorach super naturalnych wraz z inwazją szatana na ziemię i uwolnieniu upadłych aniołów z Otchłani.

W tym świetle jest ewidentne, że nie można wyjmować z Biblii jedynie tych fragmentów, które nam pasują, ale musimy ją analizować w całości, dokładnie, aby zrozumieć świat, w jakim żyjemy. Niestety jest to świat szatana i szatan sprawuje nad nami okrutną władzę.

W jaki sposób? Za pomocą posłusznych mu upadłych aniołów, demonów, Nefilmów i hynbryd.

W chwili obecnej ocenia się, że każdego miesiąca jest rejestrowanych około 2000 pojawień się jakichś form UFO!

Proroctwa w News I.

Nie jestem w stanie tłumaczyć wielu materiałów, ale warto obejrzeć ten film, nawet nie znając języka angielskiego.

Krótkie streszczenie.

W filmie są ukazane dwa tematy, powiązane ze sobą. Jednym z nich jest historia człowieka, który jako dziecko 8 letnie miał wizytę UFO (demony) i zaimplantowano mu w nogę jakiś obiekt, który go wielce niepokoił. Jako dorosła osoba udał się do szpitala, gdzie poczyniono wszelkie możliwe skany jego nogi i… zadecydowano o operacji.

Towarzyszyła mu ekipa Chrześcijan, badająca właśnie UFO i tego typu przypadki. Owa ekipa posiadała także instrumenty badawcze w kamerami włącznie, aby owo wydarzenie sfilmować, na co lekarz ateista wyraził zgodę.

Podczas przygotować do operacji nagle obiekt w nodze zniknął i żaden instrument nie był w stanie go odnaleźć. Mało tego – instrumenty zaczynały pracować wadliwie co pozwoliło Chrześcijanom zorientować się w tym, co w rzeczywistości się dzieje.

Poprosili o chwilę modlitwy, w której prosili Chrystusa o interwencję w tej kwestii. Ku zdumieniu lekarza, nagle wszelkie problemy ustały i obiekt był ponownie widzialny i operacyjnie go usunięto. Dano go do laboratorium w którym stwierdzono, że jest to zupełnie nieznana technologia oraz materiał.

Człowiek po usunięciu implantu zaczął się czuć znacznie lepiej, schudł 20 kg a zdrowie jego znacznie się poprawiło. A lekarz przestał być ateistą!

Drugie wydarzenie, to ukazanie kilku podłużnych czaszek których DNA jest jedynie częściowo ludzkiego pochodzenia. Owych czaszek jest ogromna ilość w wielu muzeach i innych miejscach, ale niewiele się o tym mówi w mas mediach. Po prostu ujawniano by prosty fakt, żze jesteśmy kontrolowani przez siły szatana, czyli UFO – demony z innych wymiarów.

Według tych Chrześcijan ataki demonów (UFO) wzmagają się z dnia na dzień i coraz częściej muszą błagać Isusa Chrystusa o interwencję i ochronę. Osobiście także obserwuję wzrost takich ataków na sobie oraz na innych braciach.

Sugeruje to niedwuznacznie bliskość ujawnienia się upadłych aniołów na Ziemi – moim zdaniem jest to apokaliptyczna Bestia, która obejmie rządy na Ziemi z rąk samego szatana i Bóg pozwoli jej działać z wielką mocą.

Proroctwa w News część II

W drugiej części tego programu autor filmu reklamowanego w tym programie pokazuje SONY kamerę, która widzi w ciemności i filmuje to. Okazuje się, że taką kamerę można używać w interesujących celach. Otóż nocna wizja pokazuje nam rzeczy super naturalne, których normalna wizja nam nie pokazuje!

“Ku zdumieniu naszych braci można w ten sposób filmować wiele zjawisk i.. są one filmowane – fragment jest na tym filmie, ale zdecydowana większość materiału jest dostępna  filmie, który trzeba kupić.”

Jest więc oczywiste, że władze, militaryści, ochrona lotnisk i służby bezpieczeństwa z armią i… Watykanem włącznie są doskonale zorientowani w tym, co się dzieje na naszej planecie.

W dyskusji na ten temat pada pytanie: dlaczego to jest tak widoczne w Meksyku i innych bardziej oddalonych częściach świata a nie w Europie czy USA?

Najbardziej prawdopodobna odpowiedź brzmi: to są kraje chrześcijańskie i najprawdopodobniej protekcja aniołów Bożych nie pozwala upadały na większe zamieszanie na ziemi w krajach chrześcijańskich.

Teraz moja interesująca uwaga – Prince of Persia – Książę Persji. Znany film. Młodzieniec bez rodowodu działający w super naturalny sposób a jego towarzyszka – rolkę je gra najprawdopodobniej… Nefilimka, (Gemma Arterton) której szóste palce u rąk usunięto operacyjnie.

Link – http://www.imdb.com/name/nm2605345/bio?ref_=nm_ov_bio_sm

Zwróćmy uwagę, że prorok Daniel opisywał anielskich książąt of państw w tym księcia królestwa perskiego. Daniela 10:13!

Dalej goście programu dyskutują na temat planowanego ujawnienia UFO, New Age plany itp. Według Biblii będzie to objecie władzy oficjalnej przez Bestię, która w super naturalny czy nadprzyrodzony sposób będzie sprawować rządy nad nami.

Nagle wszystko ulegnie niezwykłej zmianie, do której media nas w chwili obecnej ciągle przygotowują, ale ukrywają rzeczywistą tożsamość owych rzekomych gości z kosmosu.

L.A.Mazzuli wyjaśnia, że szaraki (UFO) to super biologiczne ciała, które zamieszkują demony, które są duchami zmarłych Nefilimów i mogą posiąść ciało człowieka lub w jakiś sposób wytworzone ciało szaraka.

Wydaje się to wielce  nieprawdopodobne, ale… jak prawdopodobne jest porwanie Chrystusa przez szatana na wysoką górę i pokazanie Mu wszystkich królestw świata!?

Jakie jest więc połączenie tego wszystkiego z Ewangelią?

Przede wszystkim władza szatana i upadłych aniołów jest oczywista i udowodniona ponad wszelką wątpliwość. Jak fałszywy apostoł Paweł to przedstawił – jesteśmy w stanie wojny ze światem szatana. Paweł musiał ujawnić wiele prawdy aby posiadać dużą wiarygodność i pewne ujawnienia Pawła można potraktować na serio.

Co jest najważniejsze, w obliczu wszelkich ataków na nas powinniśmy wołać do Boga o pomoc i mamy wiele dowodów na to, że ową pomoc w takich przypadkach natychmiast otrzymujemy.

I to jest dla nas najważniejsze.

Powinniśmy wiedzieć co się dzieje, jakie są przyczyny i cele oraz kto nas atakuje.

Naszą naturalną ochroną jest Chrystus – nie tzw. Matka Boska i tylko Jego powinniśmy prosić o pomoc.

Słudzy szatana ukrywają owe informacje przed nami twierdząc, ze nie są one  budujące.

 

 

Leave a Reply