Category Archives: satanizm

Kanadyjskie śledztwo ujawnia na zachodnim wybrzerzu skrzydło Dziewiątego Okręgu, czyli kolejny kult ” Klub 12 mil”

Według zeznań świadków ten klub najprawdopodobniej posiada uczestników – najwyższego formatu sędziów, kapłanów oraz polityków.

Klub ten operuje na prywatnych jachtach, których właścicielami są katoliccy biznesmeni. Porwane i torturowane dzieci są zabierane poza kanadyjska strefę 12 mil wód terytorialnych i zwłoki torturowanych i pomordowanych dzieci wyrzucane są do oceanu.

Continue reading

Tzw. morderczy hoax w Ottawie odpowiedzią na magalityczny skandal rządu Kanady

Źródło – http://itccs.org/2014/11/04/ottawa-false-flag-killings-covered-huge-scandal-itccs-breaking-news-november-4/

Ostatnie wiadomości z ITCCS, 4 Listopad 2014.

Kanadyjski minister gabinetu, Denis Lebel ujawniony jako uczestnik Dziewiątego Okręgu kultu składania ofiar poprzez mafię połączoną ściśle katolickim kardynałem – obydwaj mężczyźni ujawnieni podczas 22 Lutego rytuału w Rzymie.

Continue reading

Przerażający…’biznes’.

Otrzymałem taki makabryczny post!

……………………………………………………………….

Witaj Bracie Henryku.

Mam na imię Krzysiek, lat mam tyle, że gdybym żył w czasach Isusa mógł bym już od 2 lat zabierać publicznie głos. Czytam Twoją stronę od dłuższego czasu i systematycznie wracam do artykułów które wcześniej przeczytałem.

Czytam również forum internetowe, jestem w trakcie czytania bardzo ciekawego artykułu pt. “Powrót Nefilimów – oni nigdzie nie odeszli!” i jestem pod dużym wrażeniem.
Czytając stronę i forum dochodzenie do wniosku, że wszystko (wreszcie) zaczyna się układać w jedną logiczną całość. Szczególnie kościelne doktryny które kiedyś wydawały mi się normalne. Czuję że powoli otwierają mi się oczy na wszystko. Cieszę się że strona działa i się rozwija.

Postanowiłem dziś pierwszy raz napisać, ponieważ w dniu wczorajszym obejrzałem przypadkowo ( albo i nie przypadkowo, może ktoś mną pokierował bo nie często oglądam telewizję ) szokujący film dokumentalny emitowany na pierwszym programie Telewizji Polskiej.

Był to film reżyserii: Igora Mołodeckiego pod tytułem Cyrograf.

Continue reading