Czyżby początek III Wojny Światowej?

 

Wygląda to bardzo groźnie. Nie wiadomo jednak co to wszystko znaczy. Według wielu źródeł USA strąciło syryjski samolot a Rosja w odpowiedzi oznajmiła, że sama obecność armii USA w Syrii jest nielegalna z dwóch punktów widzenia.

ONZ nie wyraził pozwolenia na agresywną działalność armii USA w Syrii. Według Prawa Międzynarodowego jest to inwazja w stylu Hitlera na Polskę. Kwestia Rosji jest zupełnie inna ponieważ Rosja, wspiera Syrię jeszcze od komunizmu i legalnie wybrany prezydent Assad poprosił legalnie o pomoc w nielegalnej inwazji Syrii.

http://halturnershow.com/index.php/news/world-news/655-breaking-russia-fires-s-300-out-over-mediterranean

Drugim nielegalnym aspektem jest nielegalność działań USA według własnych wewnętrznych praw. Kongres nie wyraził zgody na tę inwazję, ponieważ nikt Kongresu nie pytał o zgodę.

Rosja w odpowiedzi na strącenie samolotu syryjskiej armii zagroziła strąceniem każdego samolotu będącego w granicach Syrii lub na jej wodach terytorialnych. Zgodnie z zapowiedzią Rosja strącił co najmniej 6 dronów, bezzałogowych samolotów o wartości 122 mln dolarów – 2 dni temu i USA jeszcze nie zareagowały na to odwetem, ale potępiono akcję Rosji.

Drugie wydarzenie to najprawdopodobniej atak ACX Crystal statku na USA USS Fitzgerald, okręt wojenny. Podczas ataku zginęło 7 marynarzy USA i statek otrzymał poważne uszkodzenia.

http://themillenniumreport.com/2017/06/successful-attack-on-uss-fitzgerald-proves-us-navy-no-longer-controls-seven-seas/[EN]

Co jest szczególnie interesujące, USS Fitzgerald został zaatakowany najprawdopodobniej rosyjską bronią nieunieruchamiającą wszelkie urządzenia elektroniczne na pokładzie statku atakowanego.

Jeżeli jest to faktem, to amerykańska supremacja na wodach całego świata jest już fikcją i każdy statek USA czy samolot może latać tak długo, jak Rosja na to pozwoli.

Kilka źródeł potwierdza, że Japonia zdołała się wyzwolić spod kontroli USA oraz Korea Południowa.

USA jeszcze nie spowodowały żadnego kontrataku w obu przypadkach.

Leave a Reply