Konspiracja: 125 martwych naukowców, 72 martwych bankierów, 3 martwych dziennikarzy

Niezwykły artykuł, który w sumie nie musi byś tłumaczony ani studiowany przez nikogo, ponieważ praktycznie sam nagłówek wyjaśnia nam bardzo wiele.

Link – https://thelastgreatstand.com/2016/02/16/conspiracy-are-125-dead-scientists-72-dead-bankers-and-3-dead-journalists-related/

Conspiracy: Are 125 Dead Scientists, 72 Dead Bankers, and 3 Dead Journalists Related?

Do martwych reporterów dołączyło 4 nowych, w ciągu zaledwie 24 godzin.

4 US Journalists Dead in 24 Hours - 2

http://beforeitsnews.com/alternative/2015/02/four-american-journalists-dead-inside-the-us-within-24-hours-3107944.html

Autor artykułu zapytuje. Co powiedziałbyś na raporty w stylu:

Człowiek zastrzelił się 7-8 strzałami w głowę. Znaleziony bankier w wannie z poderżniętym gardłem. Nóż został znaleziony pod jego martwym ciałem. Zabił się i schował nóż pod siebie!?

Artykuł jest olbrzymi i podaje nazwiska i daty zabójstw wielu z tych ludzi, o których media niewiele wspominają i śledztwa nie są nigdy przeprowadzane.

Ostatnio znaleziono martwego sędziego Sądu Najwyższego, atak serca – oficjalne wyjaśnienie ale w… poduszka była na jego twarzy!

Teraz przemyślmy nieco kilka argumentów.

NASA – olbrzymia ilość morderstw – cóż oni ukrywają a kto chciał to ujawniać?

Płaską ziemię? A może fakt, że rakiety nie mogą latać w przestrzeni kosmicznej?

A może nie było nigdy żadnych lotów w kosmos ponieważ kosmos nie istnieje?

A może broń jądrowa jest oszustwem? A może nie ma satelitów i GPS w przestrzeni kosmicznej?

Zaczyna mieć sens?

A co z bankierami?

Czyżby sprzeciwiali się okradaniu masowemu całego świata i ujawniali zagrożenie dla systemu banków w przypadku totalnej zmiany struktury finansowej? Braku złota w bankach?

Masowych oszustwach i kradzieżach we wszystkich państwach? A może wszystkie długi państwa świata są długami fikcyjnymi? A może wiedzieli o nadzorze Watykanu oraz współpracującymi z Watykanem upadłymi aniołami?

A może wiedzieli, że cały nasz świat jest w niewoli nasienia węża!?

A może tracą już ową kontrolę i świat wymyka się im z ich brudnych rąk?

Jest jeszcze jeden ciekawy problem z amerykańską polityką.

Znany wielu z nas Donald Trump obiecuje niebo Amerykanom i totalną odbudowę USA pod każdym względem.

Takie same bzdury, jakie słyszeliśmy w Polsce przed wyborami.

Ale Donald Trump nie wspomina ani jednym słowem, co zrobi z Bankiem Federalnym USA, którego kontrolerem i właścicielem jest Watykan. (Martwi bankierzy – ponownie coś sensownego?)

Skoro Bank Federalny jest w rękach Watykanu, Watykan wydaje więc USA rozkazu. Prezydent USA a także Kongres nie mają nic do powiedzenia, Władzę ma ten, kto kontroluje Bank Federalny. Donald Trump także nie mówi o podatku importu, aby skutecznie bronić USA przed znacznie tańszymi produktami z Chin, ponieważ w Chinach ziemia pod biznesy i mieszkania jest bezpłatna. To powoduje niezwykle tanią siłę roboczą oraz ceny produkowanych towarów.

Każdy polityk o tym wie i każdy wie, że prezydent USA to watykański chłopiec na posyłki – a nie PREZYDENT!  Obama i reszta pozorantów to kukły Watykanu.

A Donald Trump na temat Banku Federalnego oraz podatków na import nie powiedział (chyba) ani słowa.

Czy można mu wierzyć na chociaż jedno słowo? ABSOLUTNIE NIE!

Podobnie jest z rządem Polski. Są to pachołki Watykanu, którzy trzyma klucze od Polskiego Banku. Podobnie Watykan kontroluje ziemię w Polsce co pogłębia polskie ubóstwo. A jeszcze niedawno ziemia w Polsce była bezpłatna.

Ale z dobrych wiadomości… Bóg najwyraźniej jest już z nami i niedługo zbrodniarze poniosą odpowiednią karę za swe zbrodnie.

Leave a Reply