Category Archives: Watykan

Kanadyjskie śledztwo ujawnia na zachodnim wybrzerzu skrzydło Dziewiątego Okręgu, czyli kolejny kult ” Klub 12 mil”

Według zeznań świadków ten klub najprawdopodobniej posiada uczestników – najwyższego formatu sędziów, kapłanów oraz polityków.

Klub ten operuje na prywatnych jachtach, których właścicielami są katoliccy biznesmeni. Porwane i torturowane dzieci są zabierane poza kanadyjska strefę 12 mil wód terytorialnych i zwłoki torturowanych i pomordowanych dzieci wyrzucane są do oceanu.

Continue reading

Tzw. morderczy hoax w Ottawie odpowiedzią na magalityczny skandal rządu Kanady

Źródło – http://itccs.org/2014/11/04/ottawa-false-flag-killings-covered-huge-scandal-itccs-breaking-news-november-4/

Ostatnie wiadomości z ITCCS, 4 Listopad 2014.

Kanadyjski minister gabinetu, Denis Lebel ujawniony jako uczestnik Dziewiątego Okręgu kultu składania ofiar poprzez mafię połączoną ściśle katolickim kardynałem – obydwaj mężczyźni ujawnieni podczas 22 Lutego rytuału w Rzymie.

Continue reading

Synod – brutalny atak na rodzinę. Czyżby początek schizmy?

Najpierw mój komentarz.

Atak Watykanu na rodzinę to zbrodnia, której celem jest eksterminacja rodzaju ludzkiego. Zbrodnie przeciwko ludowi Bożemu będzie karał śmiercią sam Bóg!

Jest ewidentne, że Watykan stoi za gejami, ponieważ… nie jest przeciw a ostatni Synod to w pełni potwierdza. Król Sodomy (Watykanu) atakuje instytucję rodziny!
Sprawdź detale działań przeciwko Chrześcijaństwo oraz na niebezpieczeństwa tych zbrodniczych ataków. Sprawdź – Bezlitosna wojna przeciwko Chrześcijaństwu!

Abp Gądecki bardzo ostro o dokumencie Synodu! Zawiera „ślady antymałżeńskiej ideologii”
„Dokument podsumowujący pierwszy tydzień obrad synodu jest nie do przyjęcia dla wielu
biskupów” – uważa abp Gądecki. Dodał, że zawiera ślady antymałżeńskiej ideologii.

W rozmowie z „Radiem Watykańskim” przewodniczący polskiego Episkopatu powiedział wprost: w tym dokumencie odchodzi się od nauczania Jana Pawła II. Więcej nawet – widać w nim ślady antymałżeńskiej ideologii!

Continue reading

Ofiary z dzieci powstrzymane w Montrealu, podejrzani zostali aresztowani.

W filmie poniżej, niestety po angielsku, właśnie skończyłem oglądanie, Kevin Annett ujawnił, że podczas rajdu na jeden z niezwykle bogatych domów w Montrealu, w ekskluzywnej dzielnicy Outremont, aresztowano trzy wysoko postawione osoby. Posesja była od tygodni pod inwigilacją ale oporu nie stawiano podczas zajęcia posesji. Głównych podejrzanych nie było i jest ewidentne, że w jakiś sposób zostali ostrzeżeni. Link – http://itccs.org/

Continue reading

Karen Hudes: “Ta korupcja musi się skończyć”

Źródło – http://www.rdc.pl/informacje/karen-hudes-istnieje-grupa-interesow-ktora-kontroluje-rynki-kapitalowe-oraz-bank-rozrachunkow-miedzynarodowych-i-banki-centralne-posluchaj/
huges ok. 

– Kontrolę nad Bankiem Światowym przejęła “superorganizacja”. (…) To nie jest legalny podmiot gospodarczy, tylko grupa, która działa jako jeden konglomerat. (…) To rodziny Rockefellerów, Rothschildów i tajne stowarzyszenia, do których one należą. Ich ślady prowadzą do jezuitów w Watykanie – mówiła w rozmowie z Rafałem Betlejewskim w RDC Karen Hudes, prawniczka, która ponad 20 lat pracowała w Banku Światowym.

Continue reading