Przerażający…’biznes’.

Otrzymałem taki makabryczny post!

……………………………………………………………….

Witaj Bracie Henryku.

Mam na imię Krzysiek, lat mam tyle, że gdybym żył w czasach Isusa mógł bym już od 2 lat zabierać publicznie głos. Czytam Twoją stronę od dłuższego czasu i systematycznie wracam do artykułów które wcześniej przeczytałem.

Czytam również forum internetowe, jestem w trakcie czytania bardzo ciekawego artykułu pt. “Powrót Nefilimów – oni nigdzie nie odeszli!” i jestem pod dużym wrażeniem.
Czytając stronę i forum dochodzenie do wniosku, że wszystko (wreszcie) zaczyna się układać w jedną logiczną całość. Szczególnie kościelne doktryny które kiedyś wydawały mi się normalne. Czuję że powoli otwierają mi się oczy na wszystko. Cieszę się że strona działa i się rozwija.

Postanowiłem dziś pierwszy raz napisać, ponieważ w dniu wczorajszym obejrzałem przypadkowo ( albo i nie przypadkowo, może ktoś mną pokierował bo nie często oglądam telewizję ) szokujący film dokumentalny emitowany na pierwszym programie Telewizji Polskiej.

Był to film reżyserii: Igora Mołodeckiego pod tytułem Cyrograf.


Pozwolę sobie zacytować streszczenie filmu:
“Bohaterem filmu jest 50-letni mężczyzna, który od dwóch lat kupuje od ludzi ich dusze. Obecnie ma ponad 300 odręcznie spisanych tak zwanych “civigrafów”, w których spotkane przypadkowo osoby zdecydowały się na sprzedaż swojej duszy za 5 zł. Film jest okazją do ukazania, w jaki sposób ludzie rozumieją pojęcie duszy, jak przeżywają wiarę, jak i czy godzą się z kościelną wykładnią religii. W filmie padają pytania na temat tego, czym jest dla ludzi dusza, czy w ogóle istnieje, czy można ją sprzedać, co znaczy taki akt i jakie ma konsekwencje.”

Niestety nie widzę tego filmu w sieci a szkoda bo bym podał link, aby więcej osób mogło to zobaczyć. Może któryś z czytelników oglądał i udało się komuś nagrać ten film.  Znalazłem jedynie blog tego kogoś ( człowiekiem chyba nie jest)  kto skupował dusze tych nieszczęśników  link [ http://dziennikwariata.blog.onet.pl/2012/02/  ] A rzeczony skupujący wygląda tak: [ http://www.dziennikpolski24.pl/artykul/3257718,jacek-zostal-bohaterem-filmu-rozmawia-z-ludzmi-grywa-z-nimi-w-szachy-przegrani-musza-oddac-mu-swoja-dusze,id,t.html ]

To co mnie najbardziej zszokowało to to, że wspomniani przypadkowi ludzie decydują się na coś takiego kompletnie nie zdając sobie sprawy z konsekwencji swojego czynu. Decydują się na taką transakcję i to jeszcze za jaką cenę ? Za pięć złotych polskich!  Wg. dzisiejszego kursu  z syjonistycznego NBP to raptem  1,71 AUD. Bardzo mnie to zdołowało.
Niektórzy grali o duszę w szachy. Była ukazana sylwetka jednego człowieka który dawniej grał w szachy na, potem na pieniądze i był jak sam twierdził bardzo dobry w szachach. Oczywiście niestety przegrał. Taki człowiek naiwnie sądził, że wygra w szachy z siłami o których nie ma pojęcia.
Kolejną szokującą rzeczą ukazaną w filmie była zadziwiająca łatwość podejmowania decyzji o sprzedaniu duszy. Skupujący zapytał po transakcji swojego klienta czemu sprzedałeś mi duszę, a ten mu odpowiedział: bo zapytałeś czy chcę sprzedać i sprzedałem.

Henryku, czy sądzisz że ci nieszczęśnicy którzy to zrobili są już straceni? I nie mają szansy na zbawienie?

…………………………………………………………………..

Moja odpowiedź, nieco poprawiona.

Hmmm… absolutna zgroza. Odpowiem najpierw na twoje pytanie.

Zbawienie leży w gestii Boga a On decyduje, czy człowiek miał pełną świadomość w momencie podjęcia takiej decyzji. Czyli jeżeli to był satanista czy człowiek znający Biblię i pewny tego, że Bóg istnieje, jego szanse na zbawienie DRASTYCZNIE zmalały, być może do zera.

Nawet ateista będzie miał spore problemy, jeżeli pozna, że Bóg rzeczywiście istnieje. Może zbawienia nie utraci, ale za taki wyczyn być może będzie musiał stracić głowę w wielkim ucisku.

To jest niesamowity szatański podstęp i od razu przychodzi na myśl historia Twardowskiego, która najprawdopodobniej wcale nie jest legendą.

Nie jestem pewien, czy zbawienie go nie ominie, Twardowski zagrał w głupi sposób i zaryzykował swoją duszę. Jedno jest pewne.

Podpisanie takiego dokumentu posiada bardzo poważne konsekwencje.

Człowiek, który to podpisał, będzie miał bardzo poważne kłopoty.

Taki podpis natychmiast upoważnia szatana czy jakiegokolwiek demona do oskarżania takiej osoby przed Chrystusem. Z kolei Chrystus nie chcąc łamać prawa Bożego także ma poważne problemy z udzieleniem pomocy takiej osobie w przypadku jakichkolwiek ataków demonicznych.

Dla samego szatana taka ofiara jest niewiele warta, ponieważ nie ma z niej większego pożytku. Polityk czy muzyk, czy człowiek mas mediów może wynieść z tego wielkie korzyści materialne i zrobić wielką karierę. Dlatego politycy, ludzie wielkiego biznesu i mediów to robią a szatan ich za to sowicie wynagradza.

Ludzie, którzy to podpisują za 5 zł to tzw. bezużyteczni idioci, którzy są jego łupem ale łupem niewiele wartym. Jedynym zyskiem dla szatan jest liczba tych ludzi oraz minimalny wpływ na ich otoczenie.

Ale wydrzeć ich z jego mocy będzie straszliwie trudne.

Serdecznie dziękuję za namiar i zaraz coś z tym zrobię!

Pierwszy raz to BARDZO pobieżnie przeczytałem i nie wziąłem tego na poważnie. Byłem bardzo zajęty ale teraz po przeczytaniu dokładniejszym widzę olbrzymie niebezpieczeństwo dla niefrasobliwych i niemądrych ludzi oraz czuję się w obowiązku, aby przed tym, najprawdopodobniej opętanym przez legion demonów człowiekiem – kupcem ostrzec innych.

Niezwykła szatańska pułapka!

Pozdrawiam serdecznie w Isusie Chrystusie…

…………………………………………………………………………..

Dodam jeszcze, że każdy podpisany dokument posiada określoną wartość dla kogoś i nie wolno podpisywać czegokolwiek, czego nie jesteśmy pewni.

Podpisane cyrografu czy pójście na seans spirytystyczny jest bardzo niebezpieczną decyzją, która może nie tylko pozbawić nas życia ale pozbawić nas jakichkolwiek szans na zmartwychwstanie i, co najważniejsze, na zbawienie.

To nie są żarty!!! Oczywiście szatańskie mas media to reklamują!!!

 

Leave a Reply