Monthly Archives: October 2014

Synod – brutalny atak na rodzinę. Czyżby początek schizmy?

Najpierw mój komentarz.

Atak Watykanu na rodzinę to zbrodnia, której celem jest eksterminacja rodzaju ludzkiego. Zbrodnie przeciwko ludowi Bożemu będzie karał śmiercią sam Bóg!

Jest ewidentne, że Watykan stoi za gejami, ponieważ… nie jest przeciw a ostatni Synod to w pełni potwierdza. Król Sodomy (Watykanu) atakuje instytucję rodziny!
Sprawdź detale działań przeciwko Chrześcijaństwo oraz na niebezpieczeństwa tych zbrodniczych ataków. Sprawdź – Bezlitosna wojna przeciwko Chrześcijaństwu!

Abp Gądecki bardzo ostro o dokumencie Synodu! Zawiera „ślady antymałżeńskiej ideologii”
„Dokument podsumowujący pierwszy tydzień obrad synodu jest nie do przyjęcia dla wielu
biskupów” – uważa abp Gądecki. Dodał, że zawiera ślady antymałżeńskiej ideologii.

W rozmowie z „Radiem Watykańskim” przewodniczący polskiego Episkopatu powiedział wprost: w tym dokumencie odchodzi się od nauczania Jana Pawła II. Więcej nawet – widać w nim ślady antymałżeńskiej ideologii!

Continue reading

Komedia pt. Ebola!

Byłem przez ostatnie kilka tygodni zajęty innymi tematami i temat Eboli, aczkolwiek co najmniej podejrzany i przypominający poprzednią komedię – ptasią grypę pozostawiałem na uboczu, jako coś nie istotnego i niegroźnego.

Oczywiście miałem rację! Jest to kolejna komedia, tylko aktorzy są bardzo kiepsko opłacani i producentów owej komedii nawet nie stać na dobry makijaż. W tym filmie gość [EN] pokazuje jeden szczególnie idiotyczny film i śmieje się do rozpuku z tego, co widzi.

Komedia zaczyna się od 5:46, gdzie widać… ehhh… popatrzmy i pośmiejmy się także!

Continue reading