Europol i ITCCS niszczy szatańskie sieci Watykanu, monarchii i Cargill

Oryginalny film w języku angielskim.

Moje z grubsza tłumaczenie.

Bardzo aktywny tydzień dla ITCCS. Zaczęło to się w Sierpniu kiedy policja Montrealu rozpoczęła współpracę z ITCCS. W wyniku kooperacji różnych agencji rządowych z Interpolem oraz agencji USA włącznie, którzy opierali swoje śledztwa na materiałach ITCCS. Owe 300 dzieci uwolnionych to międzynarodowa grupa, która zaginęła i na szczęście została odnaleziona i uratowana.

Życie porwanych czy uprowadzonych dzieci trwa max 48 godzin – z obaw wykrycia czy jakichkolwiek innych komplikacji. Definitywnie uratowano życie 30 dzieci.

Arcybiskup Wesołowski był na liście aresztowań Interpolu i Watykan ochronił go zapewniając mu bezpieczeństwo w ten sposób. Wesołowski jest jedną z czołowych figur uwikłaną w katolicki szmugiel porywanych dzieci z latynoskich państw.

Według Kevina Wesołowski jest obecnie pod ścisłą protekcją w Watykanie. W podobnej sytuacji także znajduje się były papież Ratzinger, skazany za zbrodnie przeciwko ludzkości. Obaj są chronieni przeciwko aresztowaniu przez Interpol oraz chronieni przeciwko oficjalnemu postawieniu ich przed sądem.

Papież Franciszek ostatnio ogłosił, że Watykan nie będzie stosował się do praw innych państw ale będzie stosował własne prawa, co oznacza ścisłą protekcję Watykanu dla znanych pedofilów przed oskarżeniami i postawieniem ich przed świeckimi sądami. Watykan będzie stosował własne prawo przeciwko tym ludziom. Wiemy dokładnie co to w rzeczywistości znaczy.

Pytanie; Czy Watykan jest uwikłany w owe porwania i czy dowody wyraźnie wskazują na to?

Absolutnie i Watykan jest częścią światowego systemu kryminalnego. Śledzimy owe działania tej potwornej ośmiornicy i dążymy do ujawnienia jej głowy.

Pytanie. Czy planuje się ujawnienie publiczne owych akcji w mas mediach?

Pracujemy aktywnie nad filmem dokumentalnym, który ujawni wiele dowodów i wielu świadków. Posiadamy wiele dowodów i jedna z czołowych korporacji, Cargill Corp. jest oskarżona o składanie ofiar z dzieci we własnym budynku kwatery głównej. Staramy się z ogniwem w Minneapolis postawić przed sądem czołowych działaczy tej korporacji. Jest to jedna z największych korporacji na świecie. http://pl.wikipedia.org/wiki/Cargill

Cargill jest więc głęboko uwikłany w zbrodnie szatańskich ofiar oraz handel dziećmi i składaniem z nich ofiar i często wymienia się w tym kontekście… Monsanto!

Pytanie: Nawet media kanadyjskie stwierdziły, że areszt domowy Wesołowskiego jest próbą obniżenia niezwykłych zniszczeń moralnych Watykanu i zatrzymanie Wesołowskiego służy właśnie temu celowi. Co nam powiesz na ten temat, Kevin?

Jest oczywiste, że Watykan chroni Wesołowskiego w taki sam sposób, w jaki chroni Ratzingera. Watykan stara się przedstawiać swoją wersję oczywistych faktów w ten sposób minimalizując impakt stale wzrastające negatywnej opinii publicznej.

Pytanie: Co dalej z tego punktu?

Mięliśmy sporo problemów, m.in. intymidacji. Pewni ludzie chcieli nam odebrać laptopy w Anglii, kiedy wybieraliśmy się na konferencję w Filadelfii – Amnesty International. W rezultacie nie udaliśmy się tam ale za dwa tygodnie udajemy się do Europy i będziemy goszczeni w 6-ciu miastach Niemiec oraz mamy zaproszenia do innych miast Europy!

Pytanie: Bardzo wrażliwe pytanie odnośnie policji i władz w Holandii. Pewni politycy zostali aresztowani oraz postawieni przed sądem pomimo dyplomatycznych immunitetów.

Praktycznie jest to wojna cywilna w której biorą udział także inne kościoły. My jesteśmy potrzebnym katalizatorem w tej sytuacji. Dążymy do tego, aż ilość takich akcji zniszczy cały ten system, który w końcu upadnie. To jest właśnie przyczyną wszystkich naszych działań. Nie staramy się zmuszać członków tego systemu w rządach, w których najwyższe pozycje zajmują właśnie sataniści, ale chcemy uaktywnić tych, którzy widzą owe olbrzymie problemy i zachęcamy ich do aktywnej działalności w celu zniesienia owego szatańskiego systemu.

Pytanie: Chcę ci zdać wielce intrygujące pytanie w sferze duchowej odnośnie sądu nad szatanem i upadłymi aniołami. Czy szatan i upadłe anioły zostały zniszczone i mamy jedynie na ziemi bandy małych demonów i poważnie zwichniętych moralnie ludzi? Czyli wojna w niebie została wygrana przez siły światłości a my walczymy z tym tutaj na ziemi. Jakie jest twoje zdanie, co słyszałeś na ten temat i jak na to zareagujesz?

Nie byłbym dzisiaj żywy, gdyby owe siły mnie nie chroniły. Biorąc pod uwagę walkę dobra i zła to praktycznie już wygraliśmy, ale to rozwścieczyło siły zła. Ludzie związani z tymi istotami czy też opętani przez nie nadal są bardzo groźni, groźniejsi niż przedtem i niezwykle zdeterminowani, aby kontynuować ową działalność. My musimy działać bez względu na zapatrywania doktrynalne będąc połączeni ze sobą duchem i wspólnym dążenie do powstrzymania zła.

Pytanie: Czego spodziewasz się po podróży do Niemiec?

Otóż wiele śladów śledztwa, w szczególności Ratzingera i udziału w nazistowskich okręgach Niemiec prowadzi właśnie do Niemiec, do których płyną także olbrzymie kwoty gotówki z Watykanu. Z Niemiec udamy się do Włoch, gdzie istnieją grupy przeciwne Watykanowi. Wszystko to rozrasta się i jest to wielce budujące, że mamy taki przywilej.

Pytanie; Czy masz jakieś inne punkty, które chciałbyś rozwinąć przed widzami?

Mieliśmy wiele problemów ostatnio, co powodowało wiele frustracji wielu członków ITCCS z powodu ciągłych zmian planów. Planujemy dalszą aktywność w kierunku zniesienia rządu kanadyjskiego i mamy w Kanadzie 30 grup działających w tym kierunku. Podobne plany istnieją w stosunku do monarchii brytyjskiej i oddaniu Anglii w ręce Anglików. Są to plany na rok 2015, w którym odbędzie się wielka konferencja. Mamy więc w chwili obecnej krytyczny moment.

Pytanie: Masz jakieś finałowe słowa, które chciałbyś ujawnić?

Na przekór sukcesu ostatniej akcji, nie możemy na tym spocząć, chcemy postawić przed sądem Cargill i inne instytucje oraz części sieci Dziewiątego Okręgu, prosimy o dalsze wsparcie i dalsze ujawnianie zbrodni i dostarczanie informacji w tych kwestiach do ITCCS. org

Pytanie: Dziękujemy ponownie za twoje uczestnictwo i czas w tym wywiadzie. Wiemy że jesteś bardzo zajęty i jesteśmy wdzięczni za udział i ujawnienie nam wielu detali waszej pracy.

Jest ostatnia rzecz. Byłem w Massachusetts i na moście była demonstracja ludzi oraz ex oficerów armii USA i Anglii którzy zdali sobie sprawę z tego, ze to jest ich ziemia i Brytyjczycy chcą im ją odebrać. Strzelano na wiwat z mostu i udzielił mnie się ten duch rewolucji, który ma dosyć obecnego stanu rzeczy i ze jestem częścią olbrzymiej rewolucji, która trwa w chwili obecnej.
Było to wielce budujące – bycie tam i branie w tym udziału. Mam nadzieję że to także zainspiruje innych.

Pytanie. Oczywiście to była brytyjska korona, Watykan i czarne monarchie Europy, korporacyjne struktury, których działalność ITCCS ukazała w obecnym nieprzyjemnym świetle. Dziękujemy ci bardzo za twoją działalność i obecność w tym wywiadzie.

Dziękuję także i chciałbym pokazać ciekawą czapkę, którą będę często nosił od tej chwili.

Dont-Tread-300

Kevin pokazał czapkę z wężem na froncie i napisem – Nie depcz po mnie! (Don’t Tread On Me.)

 

Leave a Reply