Świat coraz bardziej otwarcie wielbi szatana

NASA zabroniła używania imienia Jezus.

Źródło – http://www.foxnews.com/opinion/2016/02/08/nasa-bans-word-jesus.html

Dlaczego to mnie nie dziwi?

Obraza na Chrystusa z powodu ujawnienia światu płaskiej ziemi? Najwyraźniej. A niedawno podczas rzekomej podróży na Księżyc cytowano Biblię na Księżycu.

Tutaj mamy pierwszą ceremonię wielbienia szatana w Michigan, oczywiście z poparciem władz stanowych. Jest to pierwszy tego typu zwariowany wybryk satanistów, za którym już bez skrępowania stoją władze stanowe.

Co przeraża, to bezdenna głupota satanistów. Trudno o bardziej zwyrodniałą i pozbawioną jakichkolwiek logicznych przesłań linię postępowania ludzi, którzy zadecydowali że będą wielbienie… Lucyfera.

Nasuwa się się jak najbardziej normalne pytanie. Za co go wielbią? Czy ta istota w dziejach świata cokolwiek osiągnęła? Dokonała aktu twórczego? Podała sposób na lepsze życie w pokoju i dobrobycie?

Zamiast tego ukrywa się przed nami, ponieważ nie ma niczego, czym mógłby się szatan pochwalić. Jedynym sukcesem jest wielbienie go przez ludzi bezrozumnych i najwyraźniej obłąkanych a na domiar złego, także przez niego oszukanych.

Rozumiałbym nieco, gdyby szatan stworzył jakieś wspaniałe zwierzęta, a ludzie z miłości do niego ofiarowywaliby mu owe zwierzęta zabijając je na jego ołtarzu i pijąc ich krew. Co prawda to także zwyrodnienie ale jeżeli ktoś chciałby wielbić szatana, miałoby to w pewnym niewielkim zakresie sens i logikę.

A ofiarowywanie stworzeń Bożych dla szatana, to najbardziej idiotyczny pomysł, jaki można sobie wyobrazić. Sataniści kradną Boże stworzenia i spalają je dla szatana.

Słynne motto szatańskiego Crowleya. Czy własną wolę będzie jedynym prawem.

Jawne kłamstwo! Kto w te bzdury uwierzy? Wolno nam robić co chcemy? To dlatego władze mają policję, granaty łzawiące, karu śmierci ponieważ są satanistami a nam wolno robić co chcemy?

Kto w te bzdury uwierzy? Oczywiście sataniści wierzący w… miłość. Do przemocy? A jeżeli satanista ma ochotę wpakować ostry nóż w brzuch senatorowi, pokręcić nim nieco zanim ten umrze, to także wolno robić? Przecież satanista ma takie nowoczesne pragnienie!

Niestety świat stacza się i ludzie dziękują szatanowi za nic. To Bóg daje nam wszystko i za odmowę uznania Go za Stwórcę i Dawcę życia już rozpoczęły się kary za kwestionowanie Jego Prawa.

A sataniści myślą że szatan będzie im pobłażał?

Niestety, przy końcu dziejów szatan zorganizuje typowy zamordyzm. Albo oddacie pokłon memu posągowi, albo czeka was śmierć! Ani słowa, z jakich przyczyn i za jakie osiągnięcia powinniśmy go wielbić.

 

 

Leave a Reply