Komedia pt. Ebola!

Byłem przez ostatnie kilka tygodni zajęty innymi tematami i temat Eboli, aczkolwiek co najmniej podejrzany i przypominający poprzednią komedię – ptasią grypę pozostawiałem na uboczu, jako coś nie istotnego i niegroźnego.

Oczywiście miałem rację! Jest to kolejna komedia, tylko aktorzy są bardzo kiepsko opłacani i producentów owej komedii nawet nie stać na dobry makijaż. W tym filmie gość [EN] pokazuje jeden szczególnie idiotyczny film i śmieje się do rozpuku z tego, co widzi.

Komedia zaczyna się od 5:46, gdzie widać… ehhh… popatrzmy i pośmiejmy się także!

A pokazuje się pootwierane ambulanse, w których leżą ‘chorzy’ i nadzy ludzie. Nadzy po to, aby efekt był większy!  Jeden z nich wyłazi z ambulansu i ostrożnie kładzie się na ziemi! Ale najweselszy moment jest około 6:45.

Energiczny, najwyraźniej zdrowy dzieciak, także nagi idzie szybkim, energicznym krokiem w zasięg kamer i kładzie się posłusznie na ziemi.

Arcydzieło oszustwa, film produkcji CNN został już z ich witryny usunięty!)

Dalej mamy tego ‘chorego’ z poniższego zdjęcia. Hmmm… żeby chociaż przypudrowali go na szaro na twarzy, ale chyba szkoda kasy na puder! Potem ludzie ubrani w ochronne kostiumy z maskami spryskują – pewnie wodą – pobliskie krzaki a nie zabezpieczeni ludzie przechodzą obok tego bez jakiekolwiek protekcji.

Chwilę później otwierają się drzwi i wychodzi całkowicie zabezpieczony ‘doktor’. Ciekawe czy zabezpiecza się przed owym ‘chorym’ czy przed jego ‘rodziną’.

12:25 ‘umierający’ siedzi sobie normalnie i kręci głową wyjątkowo energicznie jak na konającego. A przecież konał!

12:43 Facet, ‘rodzina’ ‘konającego’ wychodzi z tego miejsca mając wypchany portfel pieniędzmi.

ebola

Powyższa fotografia wzięta z filmu The New York Times. Bardzo ‘wiarygodne’ media!

Jest to wejście do… szpitala pod nadzorem Światowej Organizacji Zdrowia, które plakat wisi na płocie! 😀

Wystarczy obejrzeć kawałek, aby zobaczyć wyjątkowo zdrowego człowieka, który twierdzi, że umiera. Cera na twarzy… można pozazdrościć. Najciekawsze jest to, że osoby wokół niego nie boją się wirusa, jakby on wcale nie istniał.

Do końca nie oglądałem z powodu histerycznego napadu śmiechu!

Ten wyczyn mas mediów jest znacznie głupszy i oczywisty, niz poprzedni numer z ptasią grypą. Co jest celem tych oszustw?

Oczywiście… SZCZEPIENIE nas jakimś wyjątkowym paskudztwem, które dopiero spowoduje wielkie problemy.

Nie daj się nabrać!

Jeżeli nie potrafią wyleczyć, nie są w stanie także zapobiec.

 

Leave a Reply