Papież Jezuita, Franciszek mianuje Jezuitę Thomasa Resse…

… jako członka Komisji Międzynarodowej Wolności Religijnej w USA. Niezwykła nominacja i informacje na temat Jezuitów warto w tym momencie przypomnieć. Jezuici byli usuwani z ponad 80-ciu krajów świata za swe zbrodnie. Skąd one się brały?

Poniżej tekst przysięgi jezuickiej.

jezuit

Post ten został już usunięty – http://www.jesuits.org/error.cfm

Obydwaj panowie składali taką właśnie… przysięgę. Sprawdź inne źródła. http://tiny.cc/nkg2jx

W tym świetle jest ewidentne, ze owa nominacja nie może przynieść niczego dobrego dla wolności religijnej, ponieważ obaj panowie są zdecydowanymi śmiertelnymi wrogami jakiejkolwiek wolności religijnej.

Także jest ewidentne, że wyrok wydany przez ITCSS.org – dożywotnie więzienie dla papieża Franciszka oraz Brytyjską Koronę nie jest przypadkowy. Brak pozytywnych reakcji Watykanu w celu potrzymania islamskiej terrorystycznej – ISIS – organizacji, finansowanej przez rzekomego obrońcę USA przed terroryzmem, Baraka Obamy, najwidoczniej z polecenia… Watykanu, ponieważ Watykan z Jezuitą na tronie papieskim właśnie w ten sposób zwalcza Chrześcijan,  nie katolików czyli według złożonej przysięgi – wszelkiej maści heretyków.

W tym linku mamy artykuł ze zdjęciem oraz drastycznym filmem egzekucji około 1500 osób przez członków ISIS. http://tiny.cc/dxg2jx

Jakoś nie słychać protestów w mas mediach. Jest ewidentne że osobnicy, którzy są związani taką przysięgą z siłami księcia ciemności. Ten film nie jest wcale filmem unikalnym. Wystarczy napisać na YouTube – execution islam atrocities beheading, (egzekucje, islam, zbrodnie, ścinanie głów) a znajdzie się wiele podobnych okrutnych filmów, po których  trudno jest powrócić do rzeczywistości.

Widać, że Jezuici biorą ową przysięgę dosłownie i krew heretyków leje się strumieniami, pod parawanem miłości, tolerancji, współpracy międzywyznaniowej i Ekumeny.

W Australii w Niedzielę 4 Sierpnia 2014 pokazano film – Tajemnice Watykanu. http://tiny.cc/rkh2jx

Jest wiele kopii tego filmu, niedawno wydanego w języku angielskim. Jeszcze go nie oglądałem, zajrzałem jedynie na pierwsze kilka minut i nie wygląda to dobrze dla Watykanu i papiestwa.

Nie miejmy złudzeń – cała polityka światowa prowadzi do wyniszczenia Chrześcijan na całym świecie. Wiele dowodów i materiałów w linku – www.zbawienie.com

Leave a Reply